Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kullanıcı Tanıtım Sayfaları

hako18
    hako18
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

Kullanıcı Tanıtım Sayfaları Fenerb10
    Forum Başarısı : 12370
    Rep Puanı : 12
    Cinsiyeti : Kullanıcı Tanıtım Sayfaları I_icon_gender_male Doğum tarihi : 22/02/90
    Hangi Şehir : Ankara
    Hangi Ülke : Türkiye
    Lakap : Ayı Boğan

dfgdfgdfg Kullanıcı Tanıtım Sayfaları

Mesaj tarafından hako18 Ptsi Ocak 25, 2010 6:19 pm

Açıklama : Site Üyeleri Kendini Tanıtan Sayfalar OluşturabilirKullanıcı Tanıtım Sayfaları Virgul Resim Albümleri OluşturabilirKullanıcı Tanıtım Sayfaları Virgul Tanıtım Yazıları Hazırlayabilir. Demoyu İncelerseniz Daha İyi Anlayacaksınız.

Kurulum :

Ekteki Dosyaları Zip'ten Çıkarın.

Dosyaları Ftp'nize Gönderin.

Not :

• nickpage/galerie
    • nickpage/galerie/thumbs
    • nickpage/homepage
    • nickpage/real_foto
    • includes/nickpage_options.php
    • tmp_secureimage

Dizin ve Dosyalarının CHMOD 'larını 777 Yapın Kullanıcı Tanıtım Sayfaları Smile

Admin Panelinize Girin.

Ürün Yükle Kaldır Bölümünden product-Nickpage.xml Dosyasını Yükleyin.

Dil Yükle - Kaldır Bölümüne Gelin ve Kullandığınız Dil Paketinizin Üzerine nick_page_turkce.xml Dosyasını Yükleyin.

Sonra Admin Panelinizi Yenileyin Uye Sayfasi Diye Yeni Bölüm Oluşacak Buradan Kullanıcı Gruplarına Göre Ayarları Yaparsınız.

Son Kullanıcı Grubu Yöneticisine Gelip Kullanıcı Grup Ayalarına Girin ' Uye Sayfasi Modunu Kullanabilsinler Mi ? ' Kısmını Evet / Yes Olarak İşaretleyin.

Tema Düzenlemeleri ;

USERCP_SHELL Template'ini Açın ve Alttaki Kodu Bulun :
    Kod:
    <tr><td class="$navclass[ignorelist]" nowrap="nowrap"><a class="smallfont" href="profile.php?$session[sessionurl]do=ignorelist">$vbphrase[edit_ignore_list]</a></td></tr>
    Altına Ekleyin :
    Kod:
    <if condition="$show['nickpage']">
    <tr><td class="thead" nowrap="nowrap">$vbphrase[nickpage_title]</span></td></tr>
    <tr><td class="$navclass[nickpage]" nowrap="nowrap"><a class="smallfont" href="nickpage_optionen.php?$session[sessionurl_q]do=optionen&type=optionen&userid=$bbuserinfo[userid]">$vbphrase[nickpage_edit]</a></td></tr>
    </if>
    navbar Template'ini Açın ve Alttaki Kodu Bulun :
    Kod:
    <if condition="$show['member']">
        <td class="vbmenu_control"><a href="usercp.php$session[sessionurl_q]">$vbphrase[user_cp]</a></td>
    </if>
    Altına Ekleyin :
    Kod:
    <td class="vbmenu_control"><a href="nickpage_userlist.php$session[sessionurl_q]">$vbphrase[nickpages_title]</a></td>
    Alıntıdır.
    Kullanıcı Tanıtım Sayfaları 6011
    Download link Saklanmıştır Görebilmek için Konuya cevap yazmalısın

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 8:13 pm