Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/

Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/ Besikt10copy
    Forum Başarısı : 39664
    Cinsiyeti : Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/ I_icon_gender_male Hangi Ülke : Türkiye

Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/ Empty Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/

Mesaj tarafından  Salı Ara. 29, 2009 4:30 pm

Server Durumu:
    Server Geleceği Açısında Hiç bir kaygınız Olmamalı Pwp Serverların Kronik Problemleri Kapanma Durumuna Maruz kalmayacağınızı Garanti Edebiliriz. Çünkü Server Makinelerimiz Kendimizin Bünyesi Dahilindedir.Kısacası Masraflarımız Çok Düşük Seviyede Olduğu İçin Hiç Bir Gelecek Kaygımız,Sıkıntımız yok

Server Özellikleri

¦ 83/1

¦ Otomatik Master

¦ Otomatik-Kayıt

¦ 1-80 e akdar Tüm Skiller Çalışır durumda asas 75 skilli Kapatlmıştır.

¦ 80 Level e kadar tüm skiller aktiftir! ilerisindeki Skiller Oyunun Düzeniniş Bozuyor bu yüzden kaldırıldı!

¦ Oto-Item : Classınızın Dragon Shelli Ve en iyi +9 Silahları Takılar ise +1 İron Setiniz +0

¦ Pk yaparken Emek veren kişilerin birazdaha Öne Çıkması İçin Boss Droplarında Takıların 1 Kademe Daha İyilileri Vardır

¦ Herşey Oldukça Açık ve net Size Sadece Denemek Kalıyor.

70 İtemLerinde NickLer YazMAkTadır... Uzun PElerin Dalganan PElerin....

Eventlar[Kesinlikle Düzenli Zaman Çerçevesindedir.]

Boss Event => Haftada 1 Kez Sürpriz Saatte
    Maradon veya Cz nin Belirliyerlerine İtem ve Np Veren Bosslar Atılır...

Ws Event => Haftada 1 Kez Pazar Geceleri Saat 9'Da
    Gm Yönetiminde Cz de Class-Class 1 ws 1 Yaptırılır...Class a Göre 1. Seçilir...

Gm Bulma Eventı => Gm İnsiyatifli Sürpriz Saatte
    Cz'nin Veya Emc-Lufer'in Bir Yerine Saklanan Gm yi İlk Bulana Jobuna Göre İtem Hediye Edilir...

Soru Event => Haftada 1 Kez Sürpriz Saatte
    Gm'ler Çeşitli Genel Kültür Sorularını Notice Geçerek Doğru Cevabı İlk Verene Hedie İtem Verilir...

Savaş Event => Gün Aşırı(Birgün Var Birgün Yok)
    Savaş Saatleri Gündüz 15:00 Ve Gece 21:00'dır.

Monument Event => Cz Bowl ve Townlarda Monumentler Mevcuttur.Usko Gibi Monuları Keserek Irkınızza Ve Size gelen npleri Artırabilirsiniz Monumentler 1.30 Dk.'da bir Doğar
    [/b][/i]

Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/ 59315888
    Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/ 11373054

Server Xskip Sistemi İle DonatılMışMış Ve hiç bir hile Ve Bug Yoktur ....

Ip ADRES : İP ADRESİNİ GÖREBİLMEK İÇİN KONUYA MESAJ ATMALISIN
    ismail19
    Acemi Üye

Acemi Üye

Forum Başarısı : 10458
    Rep Puanı : 1

Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/ Empty Geri: Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/

Mesaj tarafından ismail19 Ptsi Ocak 04, 2010 3:24 pm

aa
    gizli580
    Acemi Üye

Acemi Üye

Forum Başarısı : 10146
    Doğum tarihi : 15/12/94

Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/ Empty Geri: Mage Server/MageLer Nowa İle 3-4k vurmakTadır/RESimli Tanıtım/YeNi Açıldı/AlKan-Ko/

Mesaj tarafından gizli580 Çarş. Tem. 14, 2010 4:56 pm

acıktır inş.
    cihanemre1
    Acemi Üye

Acemi Üye

Forum Başarısı : 10050
    Doğum tarihi : 06/08/93

Mesaj tarafından cihanemre1 Perş. Tem. 22, 2010 1:56 am

aSA

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 6:14 pm