Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim)

hako90
    hako90
    Profesyonel Üye

Profesyonel Üye

Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim) Besikt10copy
    Forum Başarısı : 12419
    Rep Puanı : 2
    Cinsiyeti : Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim) I_icon_gender_male Doğum tarihi : 29/12/93
    Hangi Şehir : Ankara
    Hangi Ülke : Türkiye
    Lakap : Yoktur

Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim) Empty Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim)

Mesaj tarafından hako90 Perş. Ocak 07, 2010 3:46 pm

Chaos eventıne her lvl de girile bılınıyor. Chaos eventıne gire bilmek için Map of Chaos gereklidir. Map of Chaos 6 Saatline verır Ve bu süre içinde Chaos eventine girmediyseniz silinir. Map of Chaos günde 1 defa mahsus olmak üzere Verilir Yani 24 saat gecmeden 2. bir map of Chaos alamazsınız. İçeri girdiginizde Herkez Eşit durumdadır Sadece Playerlik konuşur içerde. Herkezin itemler eşit Herkezin Skilleri eşittir. İçeride party kurulamaz. ilk 3 kişilere kanat verilir 1 adet Mavi kutu ve 1 adam vouch of chaos verir. Kanatlar sınıflandırılmıştır. Kralların kanatları ayrıdır. Warder Keeper kesenlerın kanatları Ayrıdır ve Leader point sıralamasında 1. olan Yani Dragon sahıbı olan kişiler Farklı kanatlar takarlar Diğger playerlar En düşük seviye olan kanadı takarlar. Chaos eventınden cıktıktan sonra Kanatlarınızı 500K karşılıgında ala bılırsınız ayrıyentten bide bunların ancient olanı vardır Ancient olanı normalde Power up storede satılacaktır Şuan Yok o scroll. Kanatlara özellikleri siz secemez siniz HP DEFANS EXP NOah oyun kendisi otomatik olarak verir.

Gelelim Vouch of chaos Yani Chaos eventınden cıktıktan sonra Verilen mor bir Taş. Bu taş ile 2 gatenın tam ortasında bulunan npc de gorev var 1 tane vere 30k exp ve 100k para 10 tane verene uniq takı 20 tane verene Class lara göre dgişen silah verir Bu görev sadece 1 kereye mahsustur 2. dafa yapılmamaktadır. Her classa göre Ayrı uniq takılar Ve Ayrı Silahlar vermektedir.

Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim) 20091211172728

Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim) 20091211172732

Chaos Eventine Girmek İsteyenler (Resimli Anlatim) 20091211172734

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 7:33 am