Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Anka PVP | Dragon Shell +8 Üstünde Başlangıç +2 Takılar | Uzun Ömürlü PK Server

hako90
    hako90
    Profesyonel Üye

Profesyonel Üye

Anka PVP | Dragon Shell +8 Üstünde Başlangıç +2 Takılar | Uzun Ömürlü PK Server Besikt10copy
    Forum Başarısı : 12487
    Rep Puanı : 2
    Cinsiyeti : Anka PVP | Dragon Shell +8 Üstünde Başlangıç +2 Takılar | Uzun Ömürlü PK Server I_icon_gender_male Doğum tarihi : 29/12/93
    Hangi Şehir : Ankara
    Hangi Ülke : Türkiye
    Lakap : Yoktur

Anka PVP | Dragon Shell +8 Üstünde Başlangıç +2 Takılar | Uzun Ömürlü PK Server Empty Anka PVP | Dragon Shell +8 Üstünde Başlangıç +2 Takılar | Uzun Ömürlü PK Server

Mesaj tarafından hako90 C.tesi Şub. 20, 2010 2:02 pm

- Rogue -
    Eyes of God (Master)
    Fast Arrows
    Slash Down (Assassin)
    - Mage -
    Silence (Lighting)
    Frost Ball (Glacier)
    Fire Down (Flame)
    Deadly Fire (Flame)
    - Priest -
    Earth Therapy (Debuff)
    Crinkle Defence (Master)
    - Warrior -
    Double Damage
    Purificatory (Master)

[b]Purificatory : Sadece kendinizi negatif bufflardan(malice,parasite) korur

Eyes of God : Haritadaki Tüm görünmez Düşmanları Her türlü Mesafeden Görür !
    Slash Down : Düşmana 2 hamlede %400 Damage vurur.%10 ihtimal ile 5sn kilitlenir.
    Silence : Düşmana cok güclü bir Elektirik topu yollar ve düşman %60 ihtimalle 2sn Kilitlenir.
    Frost Ball : Düşmana Buz topu yollar,Extra özelliği skilin atılışında saklıdır.En fazla vuran Ice skilidir.
    Earth Therapy : Etrafı toz duman yaparak canınızı doldurur, her sn 1000 canınız dolar.( bu skill healde değildir)
    Crinkle Defence : Armorun %40 ı kadar defans verir ! skill atıldığında süresi boyunca birdaha silinemez.Baska AC lar ile kullanılamaz. ( bu skill Aura da değildir)

Anka PVP Rogue TANITIM : ImageShack(TM) slideshow

Anka PVP Warrior TANITIM :
    ImageShack(TM) slideshow

Anka PVP Mage Tanıtım :
    ImageShack(TM) slideshow

Anka PVP Priest TANITIM :
    ImageShack(TM) slideshow
    [/b]
    volkan55555
    Deneyimli Üye

Deneyimli Üye

Forum Başarısı : 10520
    Rep Puanı : 1

Anka PVP | Dragon Shell +8 Üstünde Başlangıç +2 Takılar | Uzun Ömürlü PK Server Empty Geri: Anka PVP | Dragon Shell +8 Üstünde Başlangıç +2 Takılar | Uzun Ömürlü PK Server

Mesaj tarafından volkan55555 C.tesi Şub. 20, 2010 7:31 pm

ıp nerde

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 9:23 pm