Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!! Kişi Listeniz Dolu Mesajı Ve Çözümü (Ayrıntılı Anlatım) !!!

hako90
    hako90
    Profesyonel Üye

Profesyonel Üye

!!! Kişi Listeniz Dolu Mesajı Ve Çözümü (Ayrıntılı Anlatım) !!! Besikt10copy
    Forum Başarısı : 12509
    Rep Puanı : 2
    Cinsiyeti : !!! Kişi Listeniz Dolu Mesajı Ve Çözümü (Ayrıntılı Anlatım) !!! I_icon_gender_male Doğum tarihi : 29/12/93
    Hangi Şehir : Ankara
    Hangi Ülke : Türkiye
    Lakap : Yoktur

!!! Kişi Listeniz Dolu Mesajı Ve Çözümü (Ayrıntılı Anlatım) !!! Empty !!! Kişi Listeniz Dolu Mesajı Ve Çözümü (Ayrıntılı Anlatım) !!!

Mesaj tarafından hako90 Cuma Mart 12, 2010 10:58 pm

Msn Kişi Listeniz 600 Kişiyi Geçtikden Sonra Kişi Eklemek İstediginizde "Kişi Lİsteniz Dolu Lütfen Bir Kişi Silin Ve Tekrar Deneyin" Diye Bi Uyarı Verir.. Kişi Listenizi Önce Biraz Temizlersiniz Ve Tekrar Bİrini Eklemeyi Denersiniz Yİne Aynı Hata İle Karşılaşırsınız.. Bu Sefer Herkezi Silersiniz Listenizde Kimse Kalmaz Yine Birini Eklemeyi Denersiniz Yine Aynı Hata İle Karşılaşırsınız.. Msn i Kapatırsınız Hatta Bilgisayara Reset Çekersiniz,, Hatta Cafeye Gidersiniz Ama Nafile Listenize Kimseyi Ekleyemezsiniz.. (Hepsini Ben Yaptıgım İçin Söylüyorum !!! Kişi Listeniz Dolu Mesajı Ve Çözümü (Ayrıntılı Anlatım) !!! Smile )....

Peki Neden Böyle Oluyor? : Çünki Msn Messengerda Bi Arkadaşınızı Listenize Eklediginiz Zaman Bu Aynı Zamanda Msn Hotmail Hesabınızdaki Kişiler Yani (Contacts) Bölümünede Ekleniyor. Ve Siz Daha Önce Eklediginiz Birini Listenizden Sildiginizde Sanıyorsunuzki O Kişiyi Messengerımdan Sildim Kişiler Sayısıda Düştü.. Örn:99 Kişi Varsa 98'e Düşer.. Bu Şekilde Yanılıyorsunuz..

Çözüm... : Msn Hotmail Mail Adresimize Giriş Yapıyoruz.. Yukarı Sagda Seçenekler(Options) Kısmına Tıklıyoruz.Ordan Solda Kişiler(Contacts) Kısmını Buluyoruz Ve Tıklıyoruz. Açılan Bölümden Bi Bakıyoruzki O Sildigimiz Sandıgımız Kişiler Aslında Sİlinmemiş Ve Hepsi Orda. Ordan Silmek İStediklerimizi İşaretleyip Sİl Diyoruz.. Ve Artık Kişi Listemize İstedigimiz Kişiyi Ekleyebiliyoruz...

Baştada Söyledigim Gibi Daha Önce Verildi Biz Bunları Biliyoduk Yazmayın.. Çünki Ben Çok Araştırdım Konu Açtım Fakat Kimse Yardımcı Olmadı.. Sadece Saç Baş Yoldum.. Bu Sıkıntıyı Çeken Arkadaşlara Yardımcı Olur Umarım..

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 4:22 pm