Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı)

  avatar

  Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı) Galata10
  Kayıt tarihi : 01/01/70
  Forum Başarısı : 36132
  Cinsiyeti : Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı) I_icon_gender_male Hangi Ülke : TÜRKİYE

  İkon Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı)

  Mesaj tarafından  Bir Perş. Ara. 10, 2009 5:46 pm

  Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşım imkanı sunuyor.

  Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Ares kendi ağı üzerindeki kullanıcılara oluşturulan sanal bir bağ ile birlikte paylaşılan dosyaları transfer yapabilme olanağı sağlıyor. Son güncellemeleri ile BitTorrent protokl desteği, Shoutcast radyo istanyoları desteği gibi bir çok yeni özellikte eklenen Ares üzerinde kendi kanalınızı oluşturabilir, hazır chat odalarına girerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

  Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı) Fast_dl
  Hızlı Yüklemeler
  Ares otomatik olarak aradığınız dosyanın kaynaklarını bulur hatta indirme işlemi sırasında daha fazla kaynak arayarak hızınızı arttırarak yükleme süresini en aza indirir. Dosyayı aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirerek yükleme hızlarınız artar.


  Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı) Easy_lib
  Güçlü Kitaplık Yöneticisi
  Paylaştığınız dosyaları kategorilere ayırarak kitaplık bölümünde kendi isteğiniz doğrultusunda yerleştirebilir, indirdiğiniz dosyaları da aynı şekilde düzenleyebilirsiniz. Dosyaları tür, kategori, isim vb. şeylere göre sıralayabilir, Hızlı Arama özelliğini kullanarak anahtar kelimeler aracılığıyla dosyalarınızın yerlerini bulabilirsiniz.


  Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı) Emb_play
  Entegre Audio/Video Oynatıcısı
  Dosyaları henüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En favori dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.


  Ares 2.1.2 (dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı) Dec_chat
  Dosya Paylaşım Chat Odaları
  Kendi chat odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Chat kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor, artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızlada konuşabilirsiniz.

  Önemli: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonra "Settings" bölümünden "General" sekmesine gelerek dil çubuğundan "Turkish" seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.

  Download link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Çarş. Haz. 19, 2019 7:31 pm