Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım )

hako18
    hako18
    Site Yöneticisi
    Site Yöneticisi

KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) Fenerb10
    Forum Başarısı : 12450
    Rep Puanı : 12
    Cinsiyeti : KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) I_icon_gender_male Doğum tarihi : 22/02/90
    Hangi Şehir : Ankara
    Hangi Ülke : Türkiye
    Lakap : Ayı Boğan

KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) Empty KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım )

Mesaj tarafından hako18 Paz Ekim 25, 2009 3:23 am

İlk olarak GameFirst'e giriş yapıyoruz.Tekrar anasayfaya dönerek Profile giriyoruz.GameFirst Sitesi
    KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) 82373023
    Profile girdikten sonra sağ üst köşede support seçeneğine tıklıyoruz
    KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) 74778161
    Support'a tıkladıktan sonra üyelik üzerinden oynanan oyunlar karşımıza çıkıyor ve Knight Online'a tıklıyoruz.Aşağıdaki resimdeki gibi birşey karşımıza çıkacaktır.Eğer accountumuz varsa Choose Your Account ' a tıkladığımızda karşımıza çıkacaktır.
    KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) 89267932
    Accountumuzu seçtikten sonra karakterimizi seçiyoruz ve resimdeki gibi support seçeneği karşımıza çıkıyor,tıklıyoruz.
    KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) 14498744
    Tıkladığımız zaman ticket işlemine başlamış oluyoruz.Sayfa açıldığında karşımıza bazı seçenekler çıkacak.Burada Ask a Question ' a tıklayıp devam ediyoruz.
    KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) 81284937
    Boşlukları sorunumuza göre gerekli şekilde doldurup Continue seçeneğine tıklıyoruz..
    KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) 71410931
    KnightOnline Yeni Ticket Sistemi Ticket Atma( Resimli Anlatım ) 87024320
    Tıkladığımızda Finish Submitting Question diye bir buton çıkıyor karşımıza.Tıklayıp işlemi gerçekleştiriyoruz.

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 6:23 pm