Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Online Resim Düzenle

  avatar


  Online Resim Düzenle Galata10
  Kayıt tarihi : 01/01/70
  Forum Başarısı : 38354
  Cinsiyeti : Online Resim Düzenle I_icon_gender_male Hangi Ülke : TÜRKİYE

  İkon Online Resim Düzenle

  Mesaj tarafından  C.tesi Şub. 13, 2010 2:57 am

  Online Resim Düzenle Sumopaint-screen
  Yetenekli, ücretsiz ve internet üzerinden kullanılıyor: İşte Photoshop alternatifi Sumo Paint…
  Profesyoneller kadar, amatör kullanıcılar da grafik editörü olarak Photoshop veya benzeri çok gelişmiş fakat pahallı programlar kullanıyorlar. Bu gelişmiş editörler, ücretinin yanı sıra çok fazla sistem kaynağı kullanıyor olması ve kullanımının çok basit olmaması nedeniyle her kullanıcı için uygun olmayabiliyor. Eğer sizin de Photoshop benzeri bir programa ihtiyacınız varsa fakat yukarıdaki sebepler nedeniyle kullanmamayı tercih ediyorsanız işte size son derece başarılı bir alternatif; Sumo Paint.
  Sumo Paint, her şeyden önce tamamen ücretsiz bir yazılım. İkinci en önemli özelliği ise programın herhangi bir kurulum gerektirmeden internet üzerinden, sadece tarayıcınız yardımıyla çalışıyor olması. Sistem gereksinimi sorunu olmadan, internet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayar ile kullanabileceğiniz program, Photoshop kullanıcılarına tanıdık gelecek pek çok özelliğe sahip. Hatta bu özelliklerin Photoshop’takilere biraz fazla benziyor olması, Adobe’yi rahatsız bile edebilir.
  Sumo Paint’i kullanmak için tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek…[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

  Online Resim Düzenle Sumo_paint_beta_captura

   Forum Saati Ptsi Tem. 04, 2022 5:18 pm