Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Msn Space İçin Upload Siteleri (açıklamalı)

Msn Space İçin Upload Siteleri (açıklamalı) Galata10
    Forum Başarısı : 39678
    Cinsiyeti : Msn Space İçin Upload Siteleri (açıklamalı) I_icon_gender_male Hangi Ülke : TÜRKİYE

Msn Space İçin Upload Siteleri (açıklamalı) Empty Msn Space İçin Upload Siteleri (açıklamalı)

Mesaj tarafından  Çarş. Ara. 02, 2009 7:03 pm

Msn Space alanları artık gelişmiş yeni yüzüyle bizleri bekliyor. Alanımızda bulunan Media Player sayesinde istediğimiz videoları oynatıp, istediğimiz mp3'leri çaldırabiliyorduk Bunu eskiden yapabildiğimiz tek yer vardı o da filelodge.bolt.com Maalesef açılmamak üzere kapandı. Peki ne yapacağız? Artık Media Player'da kafamızın estiğini oynatmak mümkün değil mi? Tabiki mümkün! Aşağıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda Media Player'lar canlandıralım

fileUPYOURS

Bu siteyi öncelikle yazmamın nedeni aralarındaki en iyisi olması. fileUPYOURS bize 100 MB alan 500 bandwidth (trafik) alanı veriyor. İstediğimiz her türlü video, mp3 ve veri dosyalarını upload etme imkanı veriyor.

File Spacer

Bu site size tam 1 GB'lık alan veriyor. Upload ettiğiniz dosyaların linklerini almak için üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede alanınızın linki var. Örneğin benim alanım sanalberkan [ http://www.filespacer.com/users/sanalberkan ] şeklinde görünüyor. Tıkladığım zaman upload etmiş olduğum dosyaları görebiliyorum. Burada yapacağınız adım istediğiniz dosyanın üzerinde sağ tuşa tıplayıp 'Özellikler' diyoruz ve url'yi alıyoruz. Bir başka artısı (benim için artı özellik) alanınızın linkini birine verdiğiniz taktirde ya da dosyanın linkinde de yazar ki bu link herkes url'nizi kullanabilir. Bencillik etmeyin ve paylaşın

FileDen

Bu sitede File Spacer gibi size 1 GB'lık alan veriyor. 5 GB'lık ise bandwidth (trafik) alanı veriyor. Her zamanki gibi üye oluyoruz ve upload ediyoruz. Dosyaların url'lerini ise My Files sekmesine basarak öğrenebiliriz.

myFileStash

myFileStash 2 GB'lık çok büyük bir alanla hizmetinizde. Basit üyelik işlemi sırasında sizden e-posta doğrulama istiyor. Yani verdiğiniz e-posta adresinize girip onay gelen maile onay vereceksiniz. E verelim bari 2 GB'lık alan veriyolar bu kadar uğraşmak zor gelmese gerek Upload ve url işlemleri her zamanki gibi aynı yollarla yapılıyor.

FreeWebTown

Bu sitede size 2 GB'lık alan ve 2 GB'lık bandwidth alanı veriyor. Üyelik, upload, url bilgilerine ulaşma her zamanki usullerle yapılıyor.

MINORCRISIS

500 MB'lık alan veriyor. Klasikleşen cümleyi tekrar yazıyorum: Üyelik, upload, url bilgilerine ulaşma her zamanki usullerle yapılıyor.

Alıntı

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 10:38 pm