Paylasalim.forumdizini.com (P.F)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım)

hako90
    hako90
    Profesyonel Üye

Profesyonel Üye

Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) Besikt10copy
    Forum Başarısı : 12479
    Rep Puanı : 2
    Cinsiyeti : Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) I_icon_gender_male Doğum tarihi : 29/12/93
    Hangi Şehir : Ankara
    Hangi Ülke : Türkiye
    Lakap : Yoktur

Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) Empty Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım)

Mesaj tarafından hako90 Perş. Ocak 07, 2010 3:44 pm

Bölge Güncellemesi;
    Oyuncuların bölge yani Ülke değiştirmeleri halinde yapılan bir güncellemedir..
    Örneğin Türkiye'de oynayan bir oyuncuBölge Güncelleme (Resimli Anlatım) Smilev accountunu açtığında bölgesi de otomatikman Türkiye olarak kaydedilmiştir.. Diyelim siz Rusya'ya eğitim yada gezi için gittiniz.. Oyunu açtığınızda bölge hatası aldığınızdan bağlanamayacaksınız.. Bunun için Bölge Güncellemesine ihtiyaç vardır.. Şimdi adım adım size bu güncellemeyi anlatmaya çalışacağım...

Öncelikle Resmi Siteye giriş yapıyoruz...

Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) 72012704

Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) 90119774

Buradan MYKOL a giriyoruz...Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) 61303959
    Sayfanın alt kısmındaki Bölge başlığı adı altında Bölgenizi Güncelleme tıklıyoruz...
    (Burada biraz sıkıntı var.. Tıkladığımzda bizi sürekli MYKOL ana sayfaya yönlendiriyor.. Aşağıdaki sayfa gelene kadar deneyin...

Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) 12361032
    Buraya gizli sorumuzun cevabını yazıyoruz.. Tabiki siz hangi soruyu belirlediyseniz onun cevabını vereceksiniz...
    Bölge Güncelleme (Resimli Anlatım) 80731645

Benim coğrafik bölgemde bir değişiklik olmadığı için ben böyle bir uyarı alıyorum..

Farklı bölgede olanlar için nasıl bir sonuç çıkacağını göremesem de bunun 2 şekilde olacağını tahmin ediyorum..
    1. Ülke seçenekleri çıkacaktır ve sizdenBölge Güncelleme (Resimli Anlatım) Smilev bulunduğunuz Coğrafi Bölgenizi (ülkenizi) seçmeniz istenecektir..
    2. Gizli sorunuzun cevabınızı yazıp Yolla dediğiniz anda Sistem sizin IP adresinizden nerede olduğunu algılayıp Coğrafi Bölgenizi kendisi otomatik olarak güncelleyecektir...

NOT: Her oyuncu bu guncellemeyi ayda sadece 1 kere yapabilecekBölge Güncelleme (Resimli Anlatım) Smilev ancak premiumlu uyeler ayda 3 defa bu değişikliği yapabilme hakkina sahip olacaklar.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 12:25 pm